Угода користувача

Ця угода укладається між Sunny Day Challenge – компанією, що надає доступ до послуг ресурсу sunnydaychallenge.org (далі за текстом – сайту), і приватною особою – читачем, що відвідав сторінки сайту, або користувачем, що скористався хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту (далі за текстом – відвідувачами сайту).

Угода користувача регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданого Sunny Day Challenge майданчика для спілкування, обміну даними, розміщення інформації.

1. Відвідувачі сайту

1.1 Відвідувачем сайту є будь-яка людина, яка зайшла хоча б на одну сторінку сайту.

1.2 Відвідувачі, які переглянули одну або кілька сторінок сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті, форумі, є читачами сайту.

1.3 Відвідувачі, які зареєструвалися та авторизувалися з використанням унікальних індивідуальних даних, стають користувачами сайту.

1.4 Користувачі мають доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.

2 Використання матеріалів сайту

2.1 Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати коментарі до матеріалів, публікувати власні матеріали та вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані відвідувачі – користувачі сайту.

2.2 Користувачі мають право:

залишати відгуки про редакційні матеріали, якщо це дозволяє система коментарів;
розміщувати власні матеріали в блогах користувачів;
розміщувати повідомлення на форумах;
використовувати ресурси сайту в інший спосіб, що не суперечить основам його діяльності.
2.3 Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать Sunny Day Challenge.

2.4 Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5 Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов’язковим посиланням на сторінку – джерело цитати (для новин, коротких нотаток – не більш як 15% від обсягу матеріалу; для оглядів, тестувань – не більш як 5% від загального обсягу матеріалу).

2.6 Усі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їхніх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та/або ™ для їх позначення.

3. Обмеження на розміщення інформації

3.1 При розміщенні інформації на сайті користувачі повинні дотримуватися встановлених обмежень.

3.2 Незнання обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, так само як і незнання цих правил, не звільняє відвідувача сайту від їх виконання.

3.3 На сайті заборонені:

публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади;
публікація закликів до зміни державного кордону України;
публікація закликів до погромів, знищення майна, захоплення будівель або споруд;
публікація закликів до агресії або до розв’язування воєнного конфлікту;
розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю;
розміщення нецензурних висловлювань, публікацій порнографічного, сексуального характеру;
образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, адміністрації сайту, публікація наклепницьких повідомлень;
публікацій повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу;
розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень;
несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;
пропаганда комп’ютерного піратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та/або сайти, що безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торренти, трекери, варези);
інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України.

3.4 На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження, що не стосуються тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1 В рамках сайту користувачам надається майданчик для спілкування (блоги, форуми, система коментування редакційних матеріалів тощо). Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який користувач.

4.2 Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в загальнодоступних розділах сайту (блогах, форумах, коментарях до редакційних матеріалів) несе виключно її автор.

4.3 Загальнодоступні розділи сайту піддаються постмодерації – перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.

4.4 У разі виникнення сумнівів у достовірності інформації, що розміщується, підозр на порушення обмежень, встановлених цією угодою, така інформація може бути заблокована, а її автору може бути надіслано звернення в електронній формі для уточнення деталей її публікації.

4.5 Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв’язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією.

Такі відвідувачі та користувачі попередньо зобов’язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту спробувати вирішити спірні, на їхній погляд, питання, вживши для цього розумних заходів.

4.6 Модератор, у разі порушення користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, заблокувати акаунт, заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7 Чітко аргументоване оскарження дій модераторів можливе шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

5. Угода про конфіденційність

5.1 Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

5.2 Приймаючи умови цієї Угоди користувача або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність – у частині використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

6. Прикінцеві положення

6.1 Заповнюючи форму реєстрації на будь-якому із сайтів Sunny Day Challenge або відвідуючи сторінки сайтів Sunny Day Challenge, користувач автоматично погоджується з умовами цієї угоди.

6.2 Діяльність Sunny Day Challenge проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

6.3 Умови цієї Угоди можуть бути змінені Sunny Day Challenge в односторонньому порядку, і набудуть чинності протягом семи календарних днів з моменту їх публікації на сайті Sunny Day Challenge.